Cafe Tadilat

Cafe Tadilat

Cafe Tadilatı Dekorasyonu

Cafe Tadilatı, insanlar bir mekâna gireceği zaman ilk izlenime önem verdiği için  muhakkak yapılmalıdır. Müşterilerin mekâna girdikten sonra samimi bir ortamla karşılaşması, iyi izlenim bırakmanızı sağlar. Mekânınıza gelen kişilerin aklında kalıcı olacak detaylar için dekorasyonda kendi tarzınızı yansıtmanız gerekiyor. Sektör hakkında detaylı araştırma yaparak yenileme, tadilat, onarım ve bakım hizmetlerinden yararlanabileceğiniz firmalar bulmanız mümkün.

Söz konusu cafe tadilatı olduğu zaman en zorlayıcı kısım herkese hitap eden bir dekorasyon tarzı bulmaktır. İlk defa cafe dekorasyonu yaptıracaksanız müşterilerinizin beğenisini kazanma konusunda ister istemez problem yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi her türlü insana hizmet verecek olmanızdır. Beklentiyi karşılayacak bir mekâna sahip olmak istiyorsanız profesyonel destek almaya özen gösterin.

Araştırma yaptığınız zaman restoran ve cafe tadilatı hizmeti sunan çok sayıda firmayla karşılaşacaksınız. İlk olarak sahip olduğunuz mekânın konseptini belirleyerek işe başlayın. Bu konuda önemli olan faktörlerden birisi sahip olduğunuz bütçedir.

Cafe Tadilatı Nedir?

Mekânınızın nasıl bir müşteri kitlesine sahip olacağını düşündükten sonra cafe tadilatı yaptırmanızda fayda var. Firmalar konsept belirledikten sonra bütçenize uygun olan dekorasyon örneğini 3D olarak örneklendirir. Örneğe onay verdikten sonra alanında uzman kişiler projeyi uygulamaya geçirir. Her hizmette olduğu gibi cafe tadilatı için de ihtiyaç duyulan birtakım unsurlar söz konusudur. Bir mekânda gerekli olanları araştırdığınız zaman karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır.

Tadilatta değişime ihtiyaç duyanların başında ana tesisat ve giderler geliyor. Firmalar kafe tadilatı yapacağı zaman elektrik tesisatı, aydınlatmalar ve kablosuz internet seçeneği gibi unsurlara önem verir. Dekorasyon sırasında göz önünde bulundurulması gereken bir başka unsur ise bölme duvarlardır. Konseptinize uygun asma tavan ve birbirinden farklı, gizli ışık uygulamalarının olması müşterilerinizi artırmanızı sağlar.

MDF panel ve bölme seperatörler de cafe tadilatı için önem taşıyan unsurlar arasında yer alıyor. Bilindiği üzere mobilya, sandalye ve masa takımları bir mekânda en çarpıcı faktörlerden biridir.

Cafe Tadilat Dekorasyonu Neden Yapılmalıdır?

Sahip olduğunuz mekânın göze çarpması için kafe tadilatı esnasında estetik görünümlü duvar kâğıdı uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Müşterilerinizin içinde samimi ve sıcak duygular bırakacak boya yaptırmanız izlenim açısından artı puan kazandırır. Müşteri kitlesini artırmak için tadilat sırasında insanlar epoksi zemin uygulamalarını değerlendiriyor. Mekânın konseptine uygun olacak şekilde laminant parke ve seramik dekorasyonunuzu güzelleştirecektir.

Eğer mekânınız müsaitse kafe tadilatı yaptırırken kış bahçesi ve katlanabilir cam yaptırabilirsiniz. Isıtma sistemlerinin görünümünü estetik olacak şekilde belirlerseniz dekorasyonla uyumlu olmasını sağlamanız mümkündür. Sac mutfak ve ekipmanlar da dekorasyon için düşünülmesi gereken faktörler arasında yer alıyor. Havalandırmanın konseptinize uygun olması müşterilerinizin gözünde hoş bir görünüm bırakacaktır.

Aklınızda belirli bir cafe tadilatı konsepti mevcutsa firmayla paylaşmayı ihmal etmeyin. Böylece her yerde görülen klasik dekorasyonların dışına çıkma imkânı bulunabilir. Araştırmalarınız esnasında karşınıza çıkan bir konsept çok hoşunuza gittiyse firma ona benzer tadilat yapabilir.

Cafe Tadilatı İçin Tüm İhtiyaçlar Nelerdir?

Firmaya konsepti gösterdiğiniz zaman onlar kendilerine has yorumlamalar yaparak projeyi uygulamaya geçirir. Tabii bunun için 3D örneklemeler hakkındaki yorumlarınıza önem verirler. Aslına bakılırsa cafe tadilatı için en zorlu süreç mekânınıza uygun olacak şekilde bir konsept belirlemektir. Müşterilerinizin ilgisini çekebilecek bir konsept bulunduğu zaman daha çok kişiye hitap edebilirsiniz. Konsepte karar verdikten sonra estetik görünüm kazandıracak dekorasyonlar yapılır.

Renkler ve konsept hep bir arada düşünülerek kafe tadilatı gerçekleştirilir. Uygulama sürecinin ne kadar süreceği biraz konseptin ve dekorasyonun zorluğuna göre değişkenlik gösteriyor. Mekân kapalıyken çok fazla zarara uğramamanız için ekibin olabildiğince verimli ve hızlı çalışması şarttır. Tadilatı gerçekleştirecek firma ilk olarak mekânınızda ücretsiz keşif yapar. Keşif esnasında sahip olduğu fikirleri sizinle paylaşır.

Tadilat yaptırmadan önce firmaya kafe tadilatı için ayırdığınız bütçeden bahsedin. Firmaların olabildiğince estetik ve dikkat çekecek dekorasyon fikrinin olması gerekiyor. Alanında uzman ekiplerle iletişime geçerek keşif yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Tasarım – Uygulama ve Süreç Aşamaları

Mekânınıza gelen insan trafiği gitgide çoğalıyorsa ya da artık bir hareketlilik olsun istiyorsanız cafe tadilatı hizmetinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Çünkü her iki durumda da insanların beğenisini kazanmak büyük önem taşıyor. Zaman geçtikçe malzemeler ve dekorasyon yıpranmaya başladıysa tadilat sayesinde daha iyisini yaptırma imkânı bulursunuz. Gerekli araştırmalar sonucunda mekânınız bulunduğunuz bölgenin gözdesi hâline gelebilir.

Bilindiği üzere Türkiye genelinde yeme – içme sektörü oldukça hareketli bir yapıya sahiptir. Çevremizde çok fazla mekân bulunduğu için birbirini tekrarlayan kafe tadilatı dekorasyonları insanların sıkılmasına yol açmıştır. Bazı mekânlar yeteri kadar ilgi çekici konuma gelemediği için kapatılmak zorunda kalıyor. Hizmetinizdeki kaliteden eminseniz mekânınızı daha iyi bir yere getirmek için dekorasyonda değişiklik yapmayı deneyin.

Tadilat ekiplerine başvurduğunuz zaman ilk olarak inceleme yapılır. İncelemelerden ve istekleriniz dinlendikten sonra yapılabilecek dekorasyon fikirleri örneklendirilir. Siz onay verdikten sonra kafe tadilatı uygulamaya geçilir.

İstanbul Cafe Tadilat

İstanbul’da mekânı olan kişiler kafe tadilatının hangi süreçlere sahip olduğunu merak ediyor. İlk olarak mekânda bulunan tasarıma dayalı sorunları belirleyerek işe başlayın. Sorunları belirledikten sonra neler yapabileceğinizi belirlemeniz daha kolay olur. Beklentilerinizi belirledikten sonra uygulamaya geçildiğinde daha az problemle karşılaşırsınız. Sizi memnun edecek bir sonuç almak istiyorsanız bu detayı geçiştirmemenizde fayda var.

Profesyonel ekiplere ulaştığınız zaman yapılan ilk şey kafe analizi olacaktır. Mekânda bulunan tasarıma dayalı problemlerin belirlenmesinde uzman ekipler büyük önem taşıyor. Tek taraflı bir inceleme olursa, yani ekibe başvurmadan sadece siz inceleme yaparsanız dekorasyon açısından verimli sonuç alamayabilirsiniz. Mekândaki problemleri belirlemek ve çözüm üretmek için sorulan birkaç soru vardır.

Firmalar genelde size örnek sorular sorar. Bunların başında sahip olduğunuz mekânın hangi konumda olduğu vardır. Daha sonra mekânınızın hangi alanda hizmet sunduğunu söylemelisiniz. Kimisi tatlı üzerine yoğunlaşırken bir başkası farklı hizmet alanı sunuyor olabilir. Çalışma saatleri de konsept belirlemede önem taşır.

Ücretsiz Keşif

Cafe tadilat işlemleri başlamadan sizi ziyaret ederek keşif ve planlama yaparak aynı gün içerisinde projenizi fiyatlandıralım. Cafe tadilat için sizlere daha önce tamamladığımız projeleri inceleyebilirsiniz.

Cafe Dekorasyon

Cafe’de kullanılacak olan dekoratif ürünler en az tadilat işlemi kadar önemli bir konuma sahip olmalıdır, tadilat işlemi ile bir bütünlük yakalayarak İstanbul’un en gözde mekanına sahip olabilirsiniz.

Fark yaratmak son derece önemli bir konudur etkilediğiniz her müşteri size yeni bir müşteri getirebileceği gibi mekanında çekilen ve müşterileriniz kendi hesaplarında sosyal medyada paylaşacağı her fotoğraf ile marka ve cafe değerinize güç katın.

Cafe dekorasyonu önemli bir konudur, öyle ki müşterilerinizin dikkatini çekerek onlara keyifli dakikalar yaşatacağı gibi akılda kalıcı bir etkide yaratmalıdır. Dekorasyon konusunda uzman mimarlarımız ve tasarımcılarımız sizleri en iyi şekilde yönlendirerek sizlere hayalinizde ki cafeyi sunma konusunda son derece kararlıdırlar.

Sosyal Medya Köşesi Oluşturun

Cafenizin bir köşesine fotoğraf köşesi veya sosyal medya köşesi oluşturarak etkili bir marka değeri oluşturun. Cafe müşterileri aldıkları hizmet esnasında veya servis bekledikleri sırada etkin bir şekilde sosyal medyayı kullandıkları gözden kaçmayacak bir durumdur siz cafe sahipleri bu durumu etkili bir yönde pozitif ivmelenmeye çevire bilirsiniz.

Bu durum için cafe dekorasyonunda kullanılacak olan aksesuarlar veya duvarda bulunan ilgi çekici dekoratif öğe ile markanızı bütünleştirerek markanızı sosyal ağda hızlı bir şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Cafe Tadilatı Fiyatları 2024

İşlettiğiniz kafenin uzun ve kısa vadeli hedeflerini ekiple paylaştığınız zaman hizmet sunarken ona göre plan yapılabilir. Özellikle dekorasyon belirlemede hedef kitlenin önemi yok sayılamayacak kadar fazladır. Bu tarz örnek sorular sayesinde mekânınızın sahip olacağı konsept az çok belirlenebilir. Gelecekteki planlarınızı düşünerek uzun süre sizi tatmin edecek bir dekorasyona sahip olmanız gerekiyor. Müşterilerin bu konudaki işlevi oldukça fazladır.

Firmalar mekânla ilgili stratejik sorular sorduktan sonra müşterilerinizle ilgili örnek sorular sorar. Bu şekilde birbirinden farklı sorulara verdiğiniz cevaplara göre mekânınıza uygun konsept belirlenebilir. İnsanlar kafe tadilatı yaptıracağı zaman ödeyeceği ücreti çok düşünüyor. Aslına bakılırsa harcayacağınız maliyete bağlı olarak mekânınızın göze çarpıcı görüntüsü arasında doğrudan bağlantı kurulabilir. Bu tarz faktörleri göz önünde bulundurarak firmalarla anlaşmanız gerekiyor.

Kimileri bütçesini biraz zorlayarak göz alıcı ve kaliteli dekorasyonlar kullanmak ister. Kimileriyse risk almadan aklındaki konsepti birebir uygulatma taraftarıdır. Burada önemli olan nokta müşterilerinizin ilgisini çekecek ve sizi zora sokmayacak bir tadilat yaptırmaktır. Beklentilerinizi cafe tadilatı hizmeti sunan firmaya söyleyerek beklentinizi karşılayacak bir hizmet alabilirsiniz.

Fiyatlandırma işlemi için iletişim sayfamızda bulunan formu doldurarak sizinle aynı gün iletişime geçelim. Alanında uzman mimarlarımız ile projenizi dinleyerek sizler için en uygun olan maliyette cafe tadilat işinizi projelendirelim.

İstanbul cafe ve restoran tadilat işlerimizde en ufak detaya kadar planlıyoruz cafenizde kullanılacak olan dekorasyon ve aksesuar ile bir bütün yakalayarak etkileyici ve karakter sahibi mekanlar oluşturalım. Tüm tadilat işlerimizi ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz keşif hizmetinden sonra birlikte oluşacak olan iş akışını planlayalım. Cafe tadilatı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Cafe tadilat için bizimle iletişime geçin.